sobota, 26. oktober 2019 ob 20:30
Odločitev na dvoboju med Ljubljančani in Jeseničani je padla šele po streljanju kazenskih strelov.

Olimpija po loteriji dobila 500. derbi z Jesenicami
sobota, 26. oktober 2019 ob 15:24
Hokejisti SŽ Olimpije so na jubilejnem 500. derbiju s 4:3 po izvajanju kazenskih strelov premagali SIJ Acroni Jesenice, ki jih je le 21 sekund ločilo od zmage po rednem delu.

Bruhanje ognja zmajev ali jeklena moč železarjev?
sobota, 26. oktober 2019 ob 06:00
Večna tekmeca iz Ljubljane in z Jesenic danes v 500. derbiju. Četrtkovi generalki v opozorilo za oba tabora.

Za Jeseničane nov poraz po dodatnem delu igre
četrtek, 24. oktober 2019 ob 22:02
Hokejisti Sija Acronija Jesenic so v tekmi alpske lige gostili Cortino in po kazenskih strelih izgubili s 3:4 (0:1, 3:2, 0:0; 0:1).

Zmajem bolje uspela "generalka" za sobotni 500. derbi
četrtek, 24. oktober 2019 ob 22:01
Hokejisti Sija Acronija Jesenic so v 10. krogu Alpske lige izgubili proti Cortini po kazenskih strelih s 3:4. Bolje je "generalka" za sobotni derbi uspela SŽ Olimpiji, ki je odnesla dve točki iz...

Jeseničani z najboljšo predstavo sezone gladko odpravili Feldkirch
sobota, 19. oktober 2019 ob 20:12
Hokejisti Sija Acrona Jesenic so v 9. krogu Alpske lige odpravili Feldkirch s 4:0. Železarji so z odlično predstavo končali niz treh zaporednih porazov.

Železarji v Kitzbühelu zapravili vodstvo s 3:0 in klonili v podaljšku
četrtek, 17. oktober 2019 ob 21:51
Hokejisti Kitzbühela so v 8. krogu Alpske lige premagali SIJ Acroni Jesenice s 4:3 po podaljšku, potem ko so želetzarji že 22 minutah vodili kar s 3:0.